Бонусна карта

ПРАВИЛА БОНУСНОЇ ПРОГРАМИ МАМАДАЙ
ОТРИМАННЯ КАРТКИ

Карту можна отримати безкоштовно на касі при будь-якій покупці при заповенні анкети. Анкета вважається коректно заповненою в тому випадку, якщо:

    
вона заповнена чітко, без помарок і друкованими літерами;
    
заповнені всі обов'язкові поля;
    
вказаний контактний телефон;
    
на анкеті стоїть підпис покупця.

Покупець має право відмовитися від надання своїх персональних даних. У цьому випадку компанія залишає за собою право не розглядати такі анкети. Карта є власністю ТОВ «МАМАДАЙ РІТЕЙЛ».
ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ І Привітальні БОНУСИ

Заповнити анкету можна двома способами:

    
У магазинах мережі, отримавши анкету на касі
    
На сайті www.mamadai.ua

За заповнення анкети на картковий рахунок зараховується 20 привітальних бонусів. Нарахування "привітальних бонусів" можливо лише один раз для одного користувача "Бонусної картки". Нарахування привітальних бонусів не відбувається при доповненні/зміні даних або при повторному заповненні анкети.

Учасник програми лояльності своїм підписом в анкеті, підтверджує, що ознайомлений з правилами програми лояльності та надає добровільну згоду на використання своїх особових даних та даних своїх дітей для участі в інформаційних розсилках (в т.ч. SMS та e-mail) та з приводу інших рекламних та маркетингових заходів, організованих ТОВ «МАМАДАЙ РІТЕЙЛ» або третіми особами на умовах, що не суперечать законодавству України.

НАРАХУВАННЯ БОНУСІВ

    
Картка дає право її Користувачеві накопичувати бонуси у розмірі 5 % від вартості придбаного товару категорій : «Іграшки», «Канцтовари», «Одяг», «Меблі», «Література», «Сезонні товари», а також у розмірі 3 % на категорії: «Дитяче харчування», «Гігієна і дитяча косметика», «Підгузки», «Прикасова зона» при пред'явленні картки та здійсненні покупки на касі супермаркетів мережі «МАМАДАЙ» :
        
при оплаті повної вартості покупки готівкою, банківської або подарунковою картами або іншими платіжними засобами, передбаченими в мережі «МАМАДАЙ»
        
при списанні бонусів (отриманні знижки). У цьому випадку бонуси будуть нараховані після надання знижки по карті на частину вартості товару, сплачену платіжними засобами , передбаченими в мережі «МАМАДАЙ»
    
При нарахуванні бонуси округлюються до 5 копійок в меншу сторону.
    
При покупці товарів з розпродажу, спеціальних пропозицій бонуси нараховуються.
    
При придбанні подарункових карт бонуси не нараховуються.

СПИСАННЯ БОНУСІВ

    
Бонуси використовуються для часткової оплати товарів за курсом 1 бонус = 1 гривня .
    
Списання бонусів можливе лише за наявності заповненої анкети.
    
Бонуси можна використовувати в магазинах мережі «МАМАДАЙ» для часткової оплати всіх товарів, зокрема товарів розпродажі, крім товарів категорій «Дитяче харчування», «Гігієна і дитяча косметика», «Підгузки», «Прикасова зона». Використання бонусів на придбання товарів спеціальної пропозиції не допускається.
    
Бонуси можна використовувати тільки при наявності заповненої анкети користувача Бонусної карти.
    
Бонусами можна оплатити до 25% вартості товару.
    
При придбанні Подарункової карти знижка з Бонусної карти (списання бонусів) не надається.
    
При частковій оплаті товарів бонусами інші знижки не надаються.
    
Після врахування знижки по Бонусної карті залишкова частина вартості товару може бути оплачена Подарункової карткою, готівкою грошовими коштами , банківською картою або іншими передбаченими в мережі супермаркетів «МАМАДАЙ» платіжними засобами .
    
Сума наданої знижки (кількість списаних бонусів) враховується по кожній товарній одиниці.
    
На касі супермаркету доступно два варіанти списання:
        
функція максимальної знижки (з карти списується максимальну кількість бонусів, яка допустима при даній купівлі)
        
списання певної кількості бонусів в межах максимально можливої знижки
    
Якщо з технічних причин операції з бонусними картами в режимі онлайн неможливі, використання картки для отримання знижки (списання бонусів) не допускається.

ПОВЕРНЕННЯ

    
Гарантійне обслуговування, обмін і повернення товарів, придбаних з використанням Бонусної картки, здійснюється в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
    
При поверненні та обміні товару, при оплаті якого використовувалася Бонусна карта, Користувачеві слід пред'являти Бонусну картку, яка використовувалася при оформленні покупки.
    
Нараховані за придбання товару бонуси при його поверненні будуть списані з Бонусної карти.
    
Якщо при придбанні товару, який повертається, була надана знижка по Бонусної карті (списані бонуси), то бонуси будуть повернуті на карту.

ВІДНОВЛЕННЯ ТА БЛОКУВАННЯ КАРТКИ

    
Бонусна картка підлягає відновленню при її втраті із збереженням кількості бонусів на момент відновлення карти при виконанні умов:
        
пред'явлення клієнтом, на якого оформлялася Бонусна карта, документа, що посвідчує особу
        
заповнення заяви на відновлення, наявність особистих даних клієнта в Базі даних Утримувачів Бонусних карт
    
Також Тримач Бонусної карти вправі заблокувати картку. При цьому видача готівкових коштів по картці не проводиться. Блокування картки можливе при виконанні умов:
        
пред'явлення клієнтом, на якого оформлялася Бонусна карта, документа, що посвідчує особу
        
написання заяви на блокування, наявність особистих даних клієнта в Базі даних Утримувачів Бонусних карт
    
Якщо при отриманні картки анкета користувача Бонусної картки не була заповнена, або анкета ще не введена в базу даних, то відновлення або блокування Бонусної карти неможливі.

ЧЕК

Користувач Бонусної картки отримує чек після покупки із застосуванням Бонусної карти на касі супермаркетів мережі «МАМАДАЙ». У чеку вказується сума операції і її тип, кількість нарахованих і залишок бонусів.
         
ВИКОРИСТАННЯ БОНУСНОЇ КАРТИ та подарункові сертифікати

 

Нарахування бонісів по Бонусній карті

Оплата бонусами по Бонусній карті

Покупка Подарункового сертифікату

Ні

Ні

Придбання товарів за подарунковим сертифікатом Так Так*

* При цьому спочатку використовується Бонусна карта для визначення знижки по карті, решта суми може бути оплачено Подарунковим сертіфікатом
ТЕРМІН ДІЇ

    
Бонусна картка блокується (бонуси згорають), якщо з моменту останньої результативної операції з використанням Бонусної карти пройшов один календарний рік, не включаючи день проведення останньої результативної операції.
    
Невикористані бонуси згорають, якщо з моменту їх активації пройшов один календарний рік, не включаючи день активації бонусів.

ЮРИДИЧНІ ОСОБИ

    
Представник юридичної особи не може використовувати Бонусну карту для покупок від імені юридичної особи, навіть якщо він є Користувачем Бонусної карти.

ІНШІ УМОВИ

Бонусна картка діє у всіх супермаркетах мережі «МАМАДАЙ»

Використовувати карту для отримання готівкових грошових коштів неможливо.

Карта не є іменною і обслуговується в режимі «на пред'явника». При здійсненні покупки в супермаркетах «МАМАДАЙ» з використанням Бонусної карти пред'являти документ, що засвідчує особу, не потрібно.

При здійсненні однієї покупки може бути застосовано тільки одна Бонусна картка.

Картка не є платіжним засобом.

Якщо з технічних причин операції з картками неможливі, мережа супермаркетів «МАМАДАЙ» залишає за собою право відмовити клієнту в проведенні операції до усунення причин неполадок.

Мережа супермаркетів «МАМАДАЙ» залишає за собою право у разі сумніву в законності проведених по карті операцій заблокувати карту до з'ясування обставин.

ТОВ «МАМАДАЙ РІТЕЙЛ» має право відмовити фізичній особі в отриманні Бонусної карти при виявленні оформленої Бонусної карти на дану фізичну особу.

Власник карти - ТОВ «МАМАДАЙ РІТЕЙЛ». Власник не несе відповідальності за незнання Користувачем картки «Правил користування бонусними картками мережі супермаркетів «МАМАДАЙ».

Власник залишає за собою право змінювати Правила без попереднього повідомлення.

Всі зміни публікуються на сайті
www.mamadai.ua.