Каші Nestle - спеціально розроблені для підтримки активного зростання та захисту твого малюка. Вони містять біфідобактерії BL і мікронутрієнти, що підтримують мікрофлору кишечнику і зміцнюють природні захисні сили організму.

Біфідобактерії  BL сприяють комфортному травленню

Біфідобактерії — це важливо!

У кишечнику дорослих та дітей живуть мільярди різних бактерій. Вони беруть участь у процесах травлення, захищають організм від шкідливих бактерій, що надходять з їжею або з навколишнього середовища. У період введення прикорму кількість корисних бактерій знижується, і це може вплинути на розвиток імунної системи, викликати алергічні реакції, порушити процеси травлення малюка.

Саме тому всі дитячі каші Nestle містять біфідобактерії BL. Вони сприяють поліпшенню складу кишкової мікрофлори та комфортному травленню.

Суміш Resource Junior спеціалізоване харчування  для дітей від 1 року до 10 років, забезпечить зміцнення захисних функцій організму в період захворювань та  активного зростання. 

Профілактика в період підвищеної захворюваності:

−Ресурс сприяє  підвищенню захисних сил організму, що позволяє знизити число простудних захворювань у дітей в 1,8 раз 1.
−У часто хворіючих дітей знижує кількість загострень хронічних запальних захворювань  в 2 раза 1.
−Дітей з підвищеними навантаженнями  забезпечує необхідною  кількістю білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів, важливих для росту і розвитку дитини.

RESOURCE Optimum (Ресурс Оптимум) – це повноцінне збалансоване харчування з приємним ванільним смаком, яке підходить для дітей старше 7 років і дорослих. Унікальною особливістю продукту є наявність у складі пробіотика Lactobacillus paracasei і пребіотичних харчових волокон, що поліпшують травлення і підвищують опірність організму до інфекцій.

Для кого корисний Ресурс Оптімум? : 

-Ресурс Оптимум добре підійде особам з «чутливих» кишечником, оскільки він містить один із самих безпечних і ефективних пробіотичних штамів Lactobacillus paracasei. 100 мл готової суміші Ресурс Оптимум міститься понад 900 мільйонів колоній утворюючих одиниць (КУО) пробіотичних мікроорганізмів.
-Людям похилого віку, ослабленим після перенесених захворювань.
-Корисний і здоровим людям при підвищених фізичних і розумових навантаженнях і при зниженому апетиті.
-Захист від серцево-судинних, неврологічних і онкологічних захворюваннях:  Омега-3 і омега-6 поліненасичені жирні кислоти в оптимальному співвідношенні забезпечують природний захист організму

- Спортсменам, людям, які ведуть активний спосіб життя, багато працюють в офісному середовищі : Суміш грунтована на високоякісному сироватковому білку, багатим лейцином і цистеїном. Високий вміст амінокислоти лейцину (14 %) сприяє прискореному синтезу м'язових білків. Цистеїн прискорює відновлення глутатіону, центрального компонента системи антиоксидантного захисту печінки.